שאלות ותשובות

1למה דרופר?

אנחנו משקיעים, כולם מרוויחים. ואכן, כדי להצליח ולהרוויח כבעל חנות ברשת דרופר אינכם צריכים להשקיע סכומי כסף בהקמת אתר או ברכישת מלאי. אינכם צריכים לשבור את הראש בניהול הסדרי תשלום וסליקה ועוד. הרעיון המדהים והמהפכני של דרופר, מאפשר לכם לייצר מקור רווח משמעותי ויציב בלי להשקיע אינספור שעות עבודה, בלי לסטות מנתיב הקריירה הנוכחי שלך ובעצם כמעט בלי להתאמץ.
סוד ההצלחה שלכם כבעלי חנויות ברשת דרופר טמון בנכונותכם ללמוד כיצד לשווק את החנות שבניהולך ולמשוך אליה קונים. וכאן בדיוק אנחנו, מנהלי דרופר באים לעזרתכם. חברת דרופר מנוהלת על ידי צוות אנשי שיווק ומכירות מומחים ומנוסים אשר הכינו ערכות שיווק ופרסום אשר יסייעו לכם, שלב אחר שלב, ליצור מעגל הולך ומתרחב של לקוחות, תוך שימוש בכלים מתקדמים ובדוקים המתאימים לעידן השיווק האינטרנטי של היום.

2איך זה עובד?

רשת החנויות החברתית של דרופר הוקמה על בסיס רעיון מרכזי אחד: אתם פותחים חנות אישית ועצמאית עם ממשק ניהול עמצאי ומתקדם ומשתפים אותה ואת המוצרים שלכם שהנכם מעלים לחנות. שיתוף החנות והמוצרים הוא אינו חובה וההחלטה היא על פי בחירתכם בלבד והיא מתבצעת בצורה מאוד נוחה ומהירה. שיתוף המוצרים שלכם מאפשר לכל החנויות ברשת למכור את המוצרים שאותם בחרתם לשתף עבורם ולהרויח כסף מעמלות מכירה.
מערכת דרופר מאפשרת לכם לפתוח חנות מתקדמת משלכם באינטרנט ולנהל אותה באופן עצמאי בעזרת לוח בקרה ומערכת ניהול אישית משלכם.
הפעלת החנות אינה כרוכה בשום סיכון מצידך וחוסכת ממך הוצאות כספים רבות ומיותרות כגון: חסכון של אלפי שקלים בגין הקמת אתר מכירות, רכישת דומיין, תשלום עבור אחסון האתר, קיום חוזים עם ספקים, ניהול מערך הזמנות, הקמת מערכת גבייה ומערכת שילוח מוצרים.
מערכת דרופר מאפשרת לכם להפעיל באופן אישי חנות מתקדמת באינטרנט עם מיגוון רחב של מוצרים ללא כל התחייבות!!!
החנות האישית שלכם מנוהלת על ידכם באופן עצמאי באמצעות מערכת ניהול אישית.
מחיר המוצרים הסופי וגם הרווחים ממכירת כל אחד מהמוצרים בחנות שבניהולכם נקבעים על ידכם.
בנוסף, הלוגו בחנות מוגדר על ידכם וכמו כן, איזה קטגוריות מוצרים יוצגו, איזה מוצרים ימכרו וכמובן גם מה יהיו הרווחים שלכם בכל קטגוריה וקטגוריה.
אנו בדרופר עושים רבות במטרה לסייע בהצלחת החנות שלכם ומעמידים לכם עוד אפשרויות רבות במערכת הניהול בחנות כדי שיסייעו לכם לקדם את החנות ולהגדיל את הרווחים שלכם.

3איך משתפים מוצרים?

לאחר שאתם מעלים את המוצר לחנות האישית שלכם באמצעות ממשק ניהול נוח וידידותי ניפתחת מיד ובאופן אוטומטי ליד כל מוצר ומוצר האפשרות לשתף אותו ברשת.
לחיצה על כפתור השיתוף תאפשר מיד לכל החנויות ברשת להכניס את המוצר המשותף שלכם אל תוך החנויות שלהם ולהתחיל למכור אותו מיד.
כל בעלי החנויות שמושכים לחנויות שלהם מוצרים משותפים קובעים בעצממם את עמלת המכירה שאותה הם יקבלו עם מכירת כל מוצר משותף.
כדי לשתף מוצר יש תחילה להגדיר את המחיר שהנכם מבקשים עבורו בעת המכירה באחת מהחנויות ברשת. מחיר זה מוגדר כ"מחיר דילר".
זיכרו כי שיתוף המוצרים שלכם ברשת פותחת למעשה עבורכם רשת הפצה נוספת ומאפשרת להגדיל את המכירות של המוצרים שלכם.

4 מה קורה אם אני חורג משטח האחסון מעלה יותר מוצרים ממה שהוקצה לי ?

אם אתה חורג ומעלה יותר ממספר המוצרים המאושר במסלול אליו נרשמת אוטומטית תחויב לפי המסלול המאפשר את הכמות בפועל ראה לשונית מסלולים באתר.

5 האם השרתים מוגנים אפה מאוחסנים שרתי דרופר?

השרתים של חברת דרופר מאוחסני בחוות השרתים של בזק בנלאומי.

6האם אני יכול להתחיל פעילות בתת תיקיה ולאחר מכן לקנות דומיין?

חיובי ניתן להתחיל בפעילות מידית בתת תיקיה לאחר קנית הדומיין יהיה ניתן יהיה לשייך את הדומיין לתת תיקיה על פעולה כזו אנו גובים 70 ש"ח.

7 מה ההבדל בין סאב דומיין לבין תת דירקוטורי?

אב דומיין (תת דומיין) מופיע בצורה כזו: subdomain.dropper.co.il, כלומר לפני שם האתר מופיעה מילת האתר שלך מדובר באתר נפרד לחלוטין מהאתר הראשי. תת תיקיה לעומת זאת לעומת זאת, תופיע כ wwwdropper.co.il/domain y והיא חלק מלא מהאתר העיקרי.

8האם אני יכול לשנות קטגוריות ?

החנות היא עצמאית לחלוטין אתה יכול להחליט לקבל את החנות עם מוצרים או בלי מוצרים במערכת הניהול אתה יכול לשנות למעשה את שמות הקטגוריות לשייך מוצר לקטגוריה שונה למעשה החנות נותנת לך גמישות מוחלטת לבצוע שנויים.

9איך משתפים מוצר ?

כאשר אתם מעלים מוצר חדש לחנותכם אתם נשאלים אם אתם רוצים לשתף את המוצר אם התשובה היא כן .נפתח חלון נוסף ובוא אתם נדרשים לכתוב מחיר שהוא נמוך ממחיר המוצר בחנותכם וזאת על מנת לתת לבעלי החנויות האחרות תמריץ מספיק על מנת להציג את המוצר בחנותם לקדם ולמכור.

10איך אני מקבל את הרווחים ?

הרווחים באתר הם בדרך כלל על מוצרים מיובאים לדוגמה קונה במחיר X מוכר במחיר %X+10 ה10% רווח יועברו בתנאי תשלום של שוטף +30 בניכוי של 4% דמי סליקה וטפול בהזמנה הרווחים מועברים דרך כרטיס האשראי שמסרת ביום ההרשמה בעסקת זכות תמורת חשבונית.

11 איך אני קובע את הרווחיות בחנות ?

נכנס לתפריט הניהול תחת קטגורית מוצרים לוחץ על עדכון מחירים לקטגוריה מסמם קטגוריה רושם בתחתית העמוד את הרווחיות הרצויה יש לשים לב שקובעים רווחיות שמקובלת בענף ולא להפריז כי אנשים פשוט לא יקנו לוחץ על עדכן וכל מחירי המוצרים באתר ישתנו בהתאם .

12האם אני יכול לעבור ממסלול למסלול?

אין בעיה השדרוג יבוצע דרך האתר דרך צור קשר ויבוצע תוך 24 שעות.

13מי מבצע את הסליקה ?

הסליקה מבוצעת בדרך כלל על ידי דרופר או ספק המוצר בלבד במקרה של מוצרים משותפים הסליקה מבוצעת על ידי דרופר בלבד עמלת הסליקה והטיפול בהזמנה שבא אתה מחויב 4% על סכום ההזמנה אפשרות נוספת במקרה של ספק שלא מעוניין לבצע סליקה באתר יכול לבקש זאת מדרופר תמורת העמלה האמורה.

14 מי אחראי לאספקת המוצר ?

הספק אשר הכניס את המוצר למאגר המוצרים הוא אשר מתחיב לספק את המוצר למזמין המוצר בפרק הזמן לו הוא התחייב בזמן שהעלה את המוצר למערכת.

15כיצד אני יכול לבטל?

באמצעות הודעה דרך צור קשר לא תחויב בדמי ביטול תוכניות חודשיות לא תחויבנה החל מהחודש הבא תוכניות שנתיות לא תחויבנה החל מהשנה הבאה .

16לכמה זמן אני מתחייב?

תלוי במסלול שבחרת ישנם שני מסלולים מסלול אחד על בסיס חודשי וההסכם הוא לחודש אחד בלבד ומתחדש באופן אוטומט כל חודש אם אתה נכנס להסכם חודשי משך החוזה הוא חודש אחד בלבד ואתה מחויב באופן אוטומטי על בסיס חודשי . אם אתה נרשם להסכם שנתי,אורך החוזה הוא לשנה אחת ואתה מחויב באופן אוטומטי על בסיס שנתי.

למה אנחנו?

  • אנו עושים רבות במטרה לסייע בהצלחת החנויות ומעמידים אפשרויות רבות במערכת הניהול בחנות כדי שיסייעו לקדם את החנות ולהגדיל את הרווחים.

חסכון ויעילות

  • פתיחת החנות אינה כרוכה בשום סיכון מיותר וחוסכת הוצאת כספים רבים כגון: חסכון של אלפי שקלים בגין הקמת אתר מכירות ותשלום עבור אחסון האתר.

הזדמנות עסקית

  • אנו מזמינים אותך כבר עכשיו לפתוח חנות משלך באינטרנט ולהתחיל להרויח כסף על ידי מכירת מיגוון רחב מאוד של מוצרים משותפים של יבואנים ויצרנים.