שיתוף מוצרים

about1

עיקר הפיתוח של דרופר המתמקד בשנים האחרונות בהקמת מערכת ייחודית במינה לפתיחה וניהול חנויות באינטרנט המאפשרות לכל בעלי החנויות ברשת לשתף את מוצריהם עם חנויות אחרות. שיתוף המוצרים ברשת מאפשרת לבעלי החנויות לפתוח כמעיין רשת הפצה גדולה וזאת, בלחיצת כפתור אחת בממשק הניהול של החנות.

פעולת שיתוף המוצרים בדרופר הינו פשוט ומהיר וחוסכת הוצאות כספים רבות ומיותרות כגון: חסכון של אלפי שקלים בגין הקמת אתר מכירות, רכישת דומיין, תשלום עבור אחסון האתר.
מחיר המוצרים הסופי וגם הרווחים ממכירת כל אחד מהמוצרים בחנות נקבעים על ידי בעל החנות. בנוסף, הלוגו בחנות מוגדר על ידי בעל החנות וכמו כן, איזה קטגוריות מוצרים יוצגו, איזה מוצרים ימכרו וכמובן גם מה יהיו המחירים בחנות.

אנו בדרופר עושים רבות במטרה לסייע בהצלחת החנויות ומעמידים עוד אפשרויות רבות במערכת הניהול בחנות כדי שיסייעו לקדם את החנות ולהגדיל את מכירת המוצרים שלך.
מערכת דרופר מנהלת קטלוג של אלפי מוצרים משותפים ועם פתיחת החנות נפתחת גם האפשרות לבחור את המוצרים אותם ניתן למכור בחנות . אופן בחירת המוצרים פשוט למדי וניתן לשנות ו/או להוסיף מוצרים חדשים בכל עת.
אנו מזמינים אותך כבר עכשיו להתחיל לשתף את המוצרים שלך ולהתחיל להגדיל את מכירת המוצרים שלך ולהצטרף אל היצרנים והיבואנים שכבר משתפים את המוצרים שלהם ברשת דרופר..

למה אנחנו?

  • אנו עושים רבות במטרה לסייע בהצלחת החנויות ומעמידים אפשרויות רבות במערכת הניהול בחנות כדי שיסייעו לקדם את החנות ולהגדיל את הרווחים.

חסכון ויעילות

  • תיחת החנות אינה כרוכה בשום סיכון מיותר וחוסכת הוצאת כספים רבים כגון: חסכון של אלפי שקלים בגין הקמת אתר מכירות ותשלום עבור אחסון האתר.

הזדמנות עסקית

  • אנו מזמינים אותך כבר עכשיו לפתוח חנות משלך באינטרנט ולהתחיל להרויח כסף על ידי מכירת מיגוון רחב מאוד של מוצרים משותפים של יבואנים ויצרנים.

קשר ישיר